0
0
0

Навіщо потрібна система захисту від протікання води?


Про систему
Електронно-механічна система «Аквасторож» Відбудеться з трьох обов'язкових компонентів - контролера, кульового електрокрана і датчика протікання «Аквасторож», призначена для інформування користувача   про витік води і мінімізації наслідків аварії в системі водопостачання.   Область застосування: захист майна та відповідальності власників квартир, котеджів, готелів, офісів та інших об'єктів нерухомості.  


Надійно
- для подачі сигналу на перекриття кранів.
• Автономне живлення (батарейки 3 шт. Тип «С»)   • Мережевий універсальний міні -USB адаптер 5 В.  
• Вбудований джерело безперебійного живлення, що дублює основні типи харчування - мережеве та автономное.Аккумулірует енергію і забезпечує працездатність системи при сіли батарейках і /або при відключенні електрики в квартирі. «Аквасторож Експерт »- перша в світі система з повним контролем працездатності кранів і датчиків.
Як часто вам ріходілось турбуватися про стан сантехніки в квартирі, будинку або в іншому приватному помешканні, перебуваючи у від'їзді? Ми знаємо, як позбавити вас від хвилювань і забезпечити повну впевненість на час відпочинку або ділової поїздки.
«Аквасторож» спроектований надійним
«Аквасторож» - перша в світі система захисту при потопи з потрійним харчуванням.


Більше не потрібно перекривати крани і повертатися назад, побоюючись того, що відповідальна процедура не була виконана. Просто замовте спеціальну систему захисту протікання «Аквасторож», і всі переживання залишаться в минулому!

Аквасторож - захист від протікання води, яка відкриває перед вами можливість:

  • Бути впевненим у тому, що серйозні наслідки протікання повністю виключені.
  • Блокування води в разі виявлення ознак аварії здійснюється автоматично, без вашої участі. Де б ви не знаходилися, система не буде чекати команди, а самостійно вживе заходів по ліквідації протікання води.
  • Залишати квартиру або будинок на будь-які терміни часу, не звертаючись до друзів, сусідів та родичів з проханнями про нагляді. Навіть в разі реально поганий стан каналізаційних труб і системи в цілому, захист протікання гарантована. Електронна система швидко знайде воду в разі прориву і забезпечить миттєве перекриття до того, як маленький патьок перетворить приміщення в міні-басейн.
  • Чи не турбуватися про відключення пристрою через відсутність електрики. Система захисту від протікання води спроектована з метою максимально автономної роботи без підключення до електричної мережі.
  • Просто виберіть акумулятор потрібної ємності, і всього одного набору батарейок вистачить, щоб ваш пристрій працювало протягом декількох років.