0
0
0

Сучасний тепла підлога, який одержує тепло від електричної енергії, крім нагрівальних елементів (спеціального кабелю) і силової частини, включає систему управління і контролю. Керуючі пристрої, побудовані на основі терморегуляторів, не тільки забезпечують безперебійну і тривалу роботу опалювальної системи, але дозволяють також підвищити ефективність її роботи і оптимізувати витрати електроенергії.

Терморегулятор призначений для керування роботою теплої підлоги. Існують аналогові і програмовані термоcтати.

Купити терморегулятор за привабливими цінами ви можете на нашому сайті. Реєструйтеся на нашому сайті та отримайте додаткові бонуси.

Аналоговий терморегулятор: установка температури проводиться обертанням ручки з оцифрованої шкалою. На панелі пристрою, крім цієї ручки, розташовані індикатори включення живлення і нагрівачів. Забезпечує економію електроенергії до 30%.

У терморегуляторах з цифровим управлінням параметри задаються за допомогою клавіатури, а їх значення, при установці або роботі, відображаються на цифровому дисплеї. Програмований терморегулятор дозволяє не тільки підтримувати постійну температуру, використовуючи стандартні закони регулювання, а й керувати нею в часі, за допомогою таймера, Забезпечує економію електроенергії до 50%.

Терморегулятор оснащується датчиком температури підлоги і /або датчиком температури повітря. За способом монтажу терморегулятори класифікуються: виразний і накладної для настінного монтажу.

Особливості та види функціональними можливостями:

  • регулятор з режимом економії енергії дає можливість скоротити споживання електроенергії за рахунок зниження температури (на 2-8 ° C), коли в підтримці заданих параметрів немає необхідності;
  • термостат з обмежувальним датчиком дозволяє встановити граничні значення температури підлоги для заданої температури повітря;
  • пристрій з програмованим таймером дозволяє знизити температуру в певні інтервали часу;
  • програмований інтелектуальний терморегулятор управляється через ПО з планшета або смартфона.

Терморегулятор (термостат) - пристрій, що підтримує задану температуру підлоги (або повітря в приміщенні), забезпечуючи включення і виключення нагріву, в залежності від сигналів, що надходять від термодатчика. Все що випускаються терморегулятори діляться:

  • за способом установки - накладні і вбудовані;
  • за принципом дії - механічні та електронні;
  • Механічні (традиційні) пристрої спрацьовують лише під впливом зміни температури і не можуть автоматично включатися і вимикатися за розкладом. Їх гідність - низька ціна.

Електронні терморегулятори для теплої підлоги розрізняються додатковими можливостями і характеристиками.Необхідною елементом терморегулятора є датчик - він може бути вбудованим і реагувати на температуру повітря, а може бути виносним, контролюючим температуру підлоги.