0
0
0

Zuver 4.1 Комплект нержавіючої блискавкозахисту приватного будинку

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Zuver
  • Модель: 000015025
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Тип : комплект блискавкозахисту
Гарантія : 20 років
Комплектація : Наконечник н / ж стержня заземлення безмуфтова ф16мм / 55мм-2 шт.Стержень н / ж заземлення безмуфтова ф16мм / 1500мм-4 шт.Медная ущільнювальна шайба ф16 / 12мм -4 шт.Клемма н / ж для підключення до стрижня заземлення ф16мм / ф8- 10мм і смуга 25..40м-2 шт.Антікоррозіонний бандаж 50 мм-2 мНагель для н / ж стержня заземлення ф16мм-1 шт.Нержавеющая смуга 25х4 мм, з поперечним перерізом 100 мм2-6 м Набір наклейок-1 комп.Паспорт на заземлюючих пристроїв-1 шт.Інструкція по монтажу-1 шт.

З истема заземлення є складовою частиною зовнішнього блискавкозахисту, яка призначена для направлення струму блискавки в землю і забезпечення його рівномірного розтікання. Найважливішим критерієм для безперешкодного і рівномірного розтікання струму блискавки в грунті є опір заземлення. Згідно ПУЕ опір заземлення повинен бути меншим 10 Ом (в разі використання цього ж заземлення як захисного електричного його опір має бути менше 4 Ом). У тих же ПУЕ зазначено: опір заземлення для станцій мобільного зв'язку - має бути менше 2 Ом, для серверних або дата-центрів - менше 1 Ом. Як досягається це значення опору?

Можливі три варіанти обладнання заземлювачів для системи заземлення:
- вертикальний глибинний заземлювач   забивається перпендикулярно поверхні землі на необхідне заглиблення і являє собою оцинковані або обміднені штирі (стрижні), як правило, діаметром 16-20 мм довжиною 1,5-3 м, з'єднані між собою таким чином, щоб забезпечити довгостроковий електричний контакт; таких глибинних заземлювачів може бути від двох і більше, з'єднаних між собою оцинкованої смугою; кількість штирів в кожному заземлителе залежить від   питомого опору грунту;
-   кільцевої заземлитель   є поверхневий заземлювач, який монтується на відстані 1 м від фундаменту будівлі на глибині 50-70 см і являє собою або оцинкований провідник діаметром 8-10 мм, або оцинковану смугу (різних розмірів: 30мм х3,5 мм, 40мм х4 мм);
- & amp ; nbsp; фундаментні ий заземлитель   це заземлювач, який встановлений в бетонному фундаменті споруди і з фундаменту виведені зовнішні висновки для з'єднання з струмовідводами. Являє собою оцинковану металеву сітку з шириною осередку 5 м, яка з'єднана з арматурою фундаменту через кожен 1 м. Потім ця сітка з'єднується з вертикальним заземлювачем.

Фактично, змонтувавши систему заземлення, ми створюємо електромагнітний екран внизу споруди. Перед введенням в експлуатацію на заземляющее еустройство видається паспорт. Опір заземлення виконується фахівцями вимірювальної електротехнічної лабораторії один раз на рік перед початком сезону грозових бур.

Неправильно виконане заземлення призводить до утворення небажаних електромагнітних завад в роботі обладнання і небезпеки поразки людей електричним струмом. & lt ; /strong>

Не варто плутати блискавкозахисному заземлення і просто захисне електричне заземлення.
У них різні завдання і різні вимоги по опору , згідно вимог ПУЕ. Але використовувати блискавкозахисному заземлення в якості захисного електричного можливо.
Захисне електричне заземлення служить для захисту людей від ураження електричним струмом при пошкодженні ізоляції, для захисту електрообладнання будівель від перенапруги електроустановок. Для цих цілей все металеві частини електрообладнання з'єднуються між собою і надійно підключаються до загального заземлювального контуру.

Характеристики
Комплектація
Тип комплект блискавкозахисту
Гарантія 20 років
Комплектація Наконечник н / ж стержня заземлення безмуфтова ф16мм / 55мм-2 шт.Стержень н / ж заземлення безмуфтова ф16мм / 1500мм-4 шт.Медная ущільнювальна шайба ф16 / 12мм -4 шт.Клемма н / ж для підключення до стрижня заземлення ф16мм / ф8- 10мм і смуга 25..40м-2 шт.Антікоррозіонний бандаж 50 мм-2 мНагель для н / ж стержня заземлення ф16мм-1 шт.Нержавеющая смуга 25х4 мм, з поперечним перерізом 100 мм2-6 м Набір наклейок-1 комп.Паспорт на заземлюючих пристроїв-1 шт.Інструкція по монтажу-1 шт.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.