0
0
0

У нафтовидобувної і нафтохімічної промисловості в резервуарах при низьких температурах в'язкість нафти і рідин зростає, що призводить до затвердіння (загусанню) продукту і випадання твердих фракцій.

У харчовій промисловості актуальна задача підігріву резервуарів для підтримки температури рідких продуктів, таких як пальмова олія і т.д.


Відмінності резистивних і саморегулюючих кабелів

У резистивном кабелі виділення тепла відбувається за рахунок омических втрат в обігрівальне ой жили кабелю. Кабель, крім нагрівальної, може містити струмопровідну жилу, що спрощує схему його підключення. Теплова потужність резистивних кабелів практично не залежить від температури. Для забезпечення тривалої і надійної роботи кабелів цих типів важливо дотримуватися розрахункові умови тепловіддачі, щоб не викликати перегріву.


Саморегулюючий кабель також має дві паралельні струмопровідні жили , проміжок між якими заповнений спеціальним напівпровідникових складом, що змінюють свій опір залежно від температури. Цим забезпечує саморегулювання теплової потужності кабелю. Завдяки ефекту саморегулювання нагрівальний кабель виділяє тим більше тепла, чим нижче температура резервуара, при підвищенні температури його тепловиділення зменшується. Таким чином, він зберігає електроенергію і ніколи не перегорає, навіть при самоперетинів. Властивість саморегулювання дозволяє створювати безпечні системи